Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Ile kosztuje wyjście do sali zabaw dla dzieci w Warszawie?

16 sierpnia 2023 wyjście do sali zabaw dla dzieci


Chcesz wybrać się razem z dzieckiem do sali zabaw w Warszawie? Zobacz, ile kosztują wejściówki, i sprawdź, w jaki sposób można na nich zaoszczędzić!

Dobrze wyposażona sala zabaw dla dzieci to znakomite miejsce, w którym maluchy mogą spędzić aktywnie wolny czas. W mieście Warszawa do dyspozycji jest wiele takich punktów, które mogą zapewnić znakomitą rozrywkę dla najmłodszych. Jakie są ceny biletów do sali zabaw działających w Warszawie? Czy można zredukować te koszty?

Ceny biletów do sali zabaw dla dzieci w Warszawie – ile obecnie kosztują?

Wielu rodziców uważa, że wyjście do sali zabaw razem z dzieckiem jest sporym wydatkiem, dlatego też często unikają oni takich rozrywek. Gdy jednak chodzi o miejsca takie jak sala zabaw dla dzieci Warszawa wcale nie ma bardzo wysokich cen!

Ceny wejściówek do sali zabaw dla dzieci w Warszawie zależne są głównie od wybranego obiektu, czasu wejścia oraz od dnia, ponieważ najczęściej w trakcie weekendów ceny są nieco wyższe w porównaniu do tych dla wejściówek od poniedziałku do czwartku. Warto też wskazać, że często można skorzystać z dodatkowych zniżek, aby koszty zabawy były jeszcze niższe.

Przykładowo, sala zabaw w Warszawie Airo Space Kids, która jest jedną z największych sali tego typu w stolicy, oferuje wejściówki w cenie od 28 złotych za 1 godzinę od poniedziałku do czwartku, natomiast od piątku do niedzieli oraz w święta cena to 35 złotych za godzinę.

Jednak sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids ma także bardziej atrakcyjny cennik, gdy wykupi się wejściówki na 2 godziny – wtedy to odpowiednio 38 złotych oraz 45 złotych, a także na cały dzień, ponieważ wtedy kosztują one 48 złotych i 55 złotych. Wobec tego bardziej opłacalne jest wykupienie wejściówek na dłużej, aby zapewnić dziecku jeszcze lepszą zabawę.

Warto pamiętać o tym, że do sali zabaw warto też kupić skarpetki antypoślizgowe, ponieważ zapewniają one większe bezpieczeństwo podczas zabawy. Wydatek to kilka złotych i można również kupić je bezpośrednio w sali zabaw.

Gdy chodzi o miejsca takie jak sala zabaw dla dzieci Warszawa prezentuje dokładne ceny online, dlatego można zapoznać się z nimi bezpośrednio na stronach internetowych sali.

Jak zaoszczędzić na wejściówkach do sali zabaw?

Zabawa w sali dla dzieci wcale nie musi być bardzo droga. Nie tylko można zaoszczędzić na wyjściu poza weekendem, ale również skorzystać można z dodatkowych zniżek, które pozwalają na redukcję biletów o jeszcze większe kwoty.

Przykładowo we wspomnianej wcześniej sali zabaw Airo Space Kids można skorzystać ze zniżki wtedy, gdy ma się Kartę Dużej Rodziny – wtedy pozwala ona na uzyskanie 20% zniżki przy wejściach jednorazowych od poniedziałku do piątku. Również zniżki mogą otrzymać dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – zniżka w sali Airo Space Kids wynosi wtedy 50%. Dodatkowo zniżki dostępne są dla posiadaczy kart Medicover Sport.

Kolejnym sposobem na uzyskanie niższych cen będzie również zakupienie karnetów do sali zabaw. Pozwalają one na skorzystanie z nieograniczonych lub ograniczonych wejść w ramach jednego karnetu. W przypadku sali Airo Space Kids można wykupić karnety poranne pozwalające na nieograniczone wejścia od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16 przez 30 dni, a także karnety open, które pozwalają na 10 wejść przez 3 miesiące bez ograniczenia czasowego.

Gdy zatem poszukiwana jest sala zabaw dla dzieci Warszawa może zaprezentować szeroką gamę ofert – także dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach i z licznymi zniżkami, dlatego koszty zabawy wcale nie są takie wysokie!

Materiał zewnętrzny

Scrapbooking

Redakcja krainadziecka.net.pl

Jeśli szukasz wartościowych treści z zakresu wychowania i opieki na dziećmi, to świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z wybranymi kategoriami, takimi jak dziecko czy parenting.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Scrapbooking
wyjście do sali zabaw dla dzieci
Znaczenie stosowania aspiratora do nosa

Jesteś zainteresowany reklamą?